Spacer socjalizacyjny – Regulamin – Pomerdani Szkolenie Psów

 1. Prosimy o przybycie na miejsce punktualnie. Jeżeli jesteście na miejscu wcześniej to postarajcie się przespacerować z psem, a nie stać w miejscu. W przypadku spóźnienia będziecie musieli prawdopodobnie dogonić grupę, więc prosimy kontaktować się wtedy telefonicznie z organizatorami. Oczekiwanie w grupie działa na niektóre psy bardzo frustrująco, więc ze względu na komfort nas wszystkich chcemy unikać takich sytuacji.
 2. Informacja o nie przybyciu na spacer. Prosimy o wcześniejszą informację jeżeli z jakiś powodów nie możecie pojawić się na spacerze. Po pierwsze wstrzymujemy dla Was miejsce, a mógłby wykorzystać je ktoś komu odmówiliśmy udziału z racji wyczerpania się dostępnych miejsc. Po drugie, czasami czekamy na osoby spóźnione, a gdybyśmy dostali informację, to moglibyśmy ruszyć w drogę.
 3. Nie ma możliwości zamiany miejsc w grupach. Psy dobieramy głównie ze względu na ich zachowania, a nie pod kątem ich wielkości czy rasy. Dlatego listy, które otrzymujecie są przez nas przemyślane, ponieważ zależy nam, aby opiekunowie i ich psy wynosili coś pozytywnego z naszych spotkań.
 4. Co potrzebujecie na spacerze. Prosimy o zabranie taśmy 5-7 metrów. Prosimy o nie zabieranie ze sobą smyczy typu Flexi, ponieważ nie nadają się one do pracy z psami. Dodatkowo prośba o zabranie dwóch rodzajów smaczków (atrakcyjnych dla psa), wody oraz ulubionej zabawki. Na wyjście prosimy ubrać się wygodnie, tak aby mieć swobodę pracy z psem oraz łatwy dostęp do nagród, np. smaczków. Spacery odbywają się czasami w trakcie deszczu, więc prosimy wziąć pod uwagę warunki atmosferyczne.
 5. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania spaceru w uzasadnionych przypadkach, np. bardzo złe warunki atmosferyczne.
 6. Prosimy o niekontaktowanie psów ze sobą po przyjeździe, nie podchodzenie do innych uczestników spaceru oraz o współpracę z prowadzącymi zajęcia.
 7. Prosimy o sprzątanie odchodów po swoich psach, a co za tym idzie posiadanie woreczków.
 8. Podczas spacerów zabrania się używania kolczatek, dławików, obroży elektrycznych oraz wszelkich narzędzi awersyjnych. Prowadzący w razie czego zaproponują zmianę obroży, jednak przy odmowie ze strony opiekuna psa, organizatorzy mają prawo odmówić mu możliwości udziału w spacerze.
 9. Jedna osoba może mieć pod opieką jednego psa. Nie ma możliwość przyjścia z dwoma psami, jako jedyny opiekun. W przypadku drugiego opiekuna musi być to osoba pełnoletnia.
 10. Na spacer można przyjść z osobą towarzyszącą, w tym także z dzieckiem poniżej 18 roku życia.
 11. Bardzo prosimy o sprawdzenie czy szelki/obroża psa są prawidłowo zapięte i pies jest zabezpieczony. Jeżeli na taśmie znajdują się supły, to prośba o rozplątanie ich, abyśmy mogli sprawnie pracować z psem podczas spaceru.
 12. Właściciel ponosi odpowiedzialność za ewentualne szkody wyrządzone przez swojego psa.
 13. Trasa przewidziana jest na około 60 minut spaceru.
 14. Opłata za spacer wynosi 50 zł