Rally-O, czyli Posłuszeństwo na luzie

Grupowe treningi Rally-Obedience (Rally-O)

„Rally-O” (Rally Obedience) to ZABAWA i czysto pozytywna forma doskonalenia POSŁUSZEŃSTWA Twojego psa! W Rally-O nauczysz się wielu  ćwiczeń z posłuszeństwa do wykonania razem ze swoim psem, a następnie nauczysz się poruszać po torze wyznaczonym znakami, które instruują zespół (człowiek-pies), co robić.

Największą zaletą Rally-O jest możliwość dopasowania poziomu ćwiczeń dla każdego psa, bez względu na rasę, wiek czy wcześniejsze doświadczenie w treningu. Rally-O, to połączenie dwóch dyscyplin – sportowego posłuszeństwa (Obedience) oraz Agility. Zadaniem zespołu jest pokonanie toru złożonego ze stacji-zadań w jak najkrótszym czasie i z jak największą precyzją. Zajęcia mogą stać się luźną formą zabawy z psem, a także mogą wejść w formę rywalizacji i przygotować Was do udziału w zawodach.

Historia Rally-O

Rally Obedience (Rally-O) zostało stworzone przez Charlesa L. Kramera, aby kształtować pozytywną relację między przewodnikiem a psem, opartą na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

W 1998 roku narodziła się koncepcja rally obedience – sportu, który miał zainteresować osoby, które nie miały odwagi startować w tradycyjnym obedience. W 2001 roku w Stanach Zjednoczonych zorganizowano pierwsze zawody rally obedience.

Do Polski dyscyplina ta trafiła dzięki Stowarzyszeniu Rally-O na czele z Olgą Nylec, która otrzymała pozwolenie od twórcy dyscypliny, na promocję tego sportu w Polsce.

Stowarzyszenie Rally Obedience z powodzeniem organizuje zawody w całej Polsce od 2011 roku.  (www.rally-o.pl) 

Więcej informacji dotyczących Rally-O znajdziecie na oficjalnej stronie stowarzyszenia:  www.rally-o.pl 

Dla kogo?

  • absolwenci naszych kursów: psiego przedszkola, podstawowego posłuszeństwa Poziom I lub podstawowego posłuszeństwa Poziom II
  • absolwenci kursów z innych szkół (w formularzu należy wpisać nazwę szkoły, nazwę kursu oraz umiejętności psa

Szczegóły spotkań

  • spotykamy się we wtorki o 17.30 oraz soboty o 10.00 i 11.00
  • zajęcia trwają między 50 a 70 minut
  • na zajęcia należy zabrać: taśmę (ok. 5-7 m), miskę z wodą, smaczki, smycz ok. 2m oraz ulubiony szarpak

Koszt treningów

  • pojedyncze spotkanie – 90 zł
  • pakiet 3 spotkań – 240 zł (do wykorzystania w przeciągu 5 tygodni)

W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Więcej o Rally-O znajdziecie na oficjalnej stronie stowarzyszenia:  www.rally-o.pl 

Zapraszamy!

Zapisz się!
Rally-O